3 x recept voor soep met geitenzuivel

De herfst is officieel al begonnen en dat kunnen we ook merken aan het weer. Wij vinden het echt weer om binnen te zitten met een lekkere kop soep. In dit artikel delen wij drie lekkere soepen met geitenzuivel. 

Pompoensoep met geitenyoghurt

Als wij aan de herfst denken, denken we aan pompoen! Deze soep heeft een zoete smaak door de pompoen gecombineerd met een romige smaak van de geitenyoghurt en kokosmelk. Het is vaak even stoeien om de pompoen in stukjes te snijden, maar wanneer dit gelukt is, zet je deze soep binnen no-time op tafel.

Geitenkarnemelk komkommersoep

Misschien moet je even wennen aan de smaak van deze soep, maar dit recept is zeker het proberen waard! Doordat de karnemelk en de komkommer zich goed in balans houden, zorgen ze voor een heerlijk verfrissende smaak. Het is een koude soep, waardoor het bijvoorbeeld een ideaal voorgerechtje is.

Bloemkoolsoep met geitenkaaskruimels

Dit is een romige bloemkoolsoep die op het eind afgetopt wordt met geitenkaaskruimels en knapperige ciabatta croutons. Door de gemalen komijn en de mosterd heeft deze soep een heerlijk kruidige smaak. Een goed vullende maaltijdsoep!

Soep met geitenzuivel

Wist je dat?

de halfharde Hollandse geitenkaas een typisch Nederlandse uitvinding is?

Vertel me meer!

Andere nieuwsberichten

Meer berichten over geiten? Lees het hier!

Arrow-Bow