Pizza met geitenkaas, champignons en rode ui

4
45 min
250 kcal

Pizza. Wie kan daar nou nee tegen zeggen? En dat lukt bij deze pizza met geitenkaas al helemaal niet! Je kunt er in dit geval voor kiezen om zelf pizzadeeg te maken, of een kant en klaar deeg te kopen. Voor het gemak hebben wij gekozen voor een kant en klaar deeg, wel zo snel.

Ingredienten

4
  • 125g verse geitenkaas
  • geraspte kaas
  • 1 rol kant- en klaar pizzadeeg
  • olijfolie
  • 2 knoflookteentjes
  • 1 bakje champignons (à 250g)
  • 1 rode ui
  • verse basilicumblaadjes
  • zout en peper

Geitenzuivel

Lichter verteerbaar dan koemelk en vol van smaak. Geitenzuivel is een ontdekking op zich.

Ontdek het product...

Start met koken

  1. Verwarm de oven voor op 200°C.

  2. Rol het pizzadeeg af op het bakpapier. Maak van het deeg twee pizza’s. Besprenkel de olijfolie over het deeg en bestrooi het met de fijngehakte knoflook. 

  3. Snijd de rode ui in kleine stukjes en verdeel ze over de pizza’s. Doe dit ook met de champignons. Verkruimel er tot slot de geitenkaas over. 

  4. Bak de pizza met geitenkaas in de oven in 15-20 minuten goudbruin en gaar. Voeg peper en zout toe naar smaak. Maak de pizza’s af met de geraspte (geiten)kaas en verse basilicumblaadjes.  

  5. Eet smakelijk!

Klaske Bakker is culinair redacteur

Klaske Bakker

Ambassadeur Klaske

Klaske Bakker is culinair redacteur van Landleven en auteur van o.a. een kookboek.

Leer Klaske kennen
Vector (33)

TIP!

Ook lekker met zwarte olijven!

Wist je dat?

Harde geitenkaas kun je wel 3 maanden bewaren in de vriezer.

Vertel me meer!

Andere recepten

Mango Lassi

Mango Lassi

Wat heb je nodig?