
Frozen yoghurt van geitenyoghurt met rood fruit
Er is niets lekkerder op een warme (na)zomeravond dan een heerlijk ijsje. Of een frozen yoghurt in dit geval, van geitenyoghurt! Frozen yoghurt is eigenlijk niets meer dan bevroren yoghurt, met wat zoetstoffen en eventueel wat fruit. De suiker of zoetstoffen voeg je toe, zodat er minder ijskristallen ontstaan.
INGREDIËNTEN
- 250 ml volle geitenyoghurt
- 200 gram rood fruit uit de vriezer
- (minimaal) 1 eetlepel suiker
BEREIDING
Meng in een keukenmachine de yoghurt met het bevroren fruit tot je een egale substantie hebt. Voeg naar smaak suiker toe en meng het nogmaals goed door. Zet de frozen (geiten-)yoghurt in de vriezer. Roer het de eerste uren nog enkele malen door, anders kunnen er ijskristallen ontstaan.
Eet smakelijk!
Heb jij dit recept thuis gemaakt? Deel dan een foto op onze Facebook of Instagram! Niet zo’n ijsliefhebber of te koud voor ijs? Probeer dan eens de panna cotta gemaakt met geitenkarnemelk!
recepten
All rights reserved 2023 Duurzame geitenzuivelketen®